Usuwanie owłosienia

Laser diodowy Aragon 808 nm dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii emituje wiązkę światła lasera do mieszka włosowego, a następnie pochłaniana jest przez jego barwnik (melaninę). Skutkiem jest usunięcie włosa, brak jego regeneracji oraz uszkodzenie włókien kapilarnych (odżywiające macierz włosa). Zabieg przy użyciu lasera Aragon jest bezbolesny, szybki i bardzo komfortowy. Dzięki nowoczesnemu pięciostopniowy systemowi chłodzenia głowicy sprawia, że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Laser może być stosowany do każdego rodzaju skóry.

Wskazania do zabiegu

– usunięcie owłosienia z twarzy ( wąsik)
– usunięcie owłosienia z okolic bikini
– usunięcie owłosienia z pach
– usunięcie owłosienia z rąk
– usunięcie owłosienia z nóg
– usunięcie owłosienia z klatki piersiowej
– usunięcie owłosienia z pleców

Rekomendowana ilość zabiegów

Zwykle wykonuje się minimum 4-6 zabiegów, aby uzyskać trwały efekt. Zabieg powtarzany

jest w odstępach 4-8 tygodni. Tak powtarzalność wynika z faktu, że każdy włos poddany jest przemianom cyklu włosowego i skuteczna depilacja możliwa jest tylko w fazie anagenu.
Liczba niezbędnych zabiegów zależna jest od indywidualnych predyspozycji, czyli rodzaju włosów i skóry. Wypadanie włosów odbywa się w okresie 2-3 tygodniu po przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej.

Pierwsze efekty zauważalne są po jednym zabiegu. Pierwszy zabieg usuwa ok. 30% ciemnych włosów.