O nas

O nas

Witamy w Panoramie Urody

Salon medycyny estetycznej Panorama Urody to miejsce w którym naszym nadrzędnym celem jest pacjent, jego potrzeby, bezpieczeństwo i satysfakcja z wyglądu. W tym celu przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ukierunkowaną przede wszystkim na poprawę kondycji, wyglądu oraz regenerację skóry twarzy i ciała.

W naszym gabinecie dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń i technologii w trakcie zabiegów gwarantujemy, że w sposób skuteczny pozbędziemy się zmarszczek, przebarwień, blizn, cellulit, nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, ujędrnimy i poprawimy napięcie skóry . Szerokie spektrum usług pozwala nam odpowiednio dobrać i dopasować zabieg do każdego pacjenta jego oczekiwań, możliwości czasowych oraz finansowych. Nasz zespół tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra.

Stale podnosimy swoje kompetencje oraz pracujemy tylko na profesjonalnych i sprawdzonych preparatach oraz kosmetykach podczas zabiegów, tak aby dać każdemu naszemu pacjentowi poczucie, że jego bezpieczeństwo oraz doskonały wygląd to nasz najważniejszy cel.

TWOJE PIĘKNO JEST W NASZYCH RĘKACH !!!

Poznaj nasz zespół
dr Anna Kluk-Staniewska

dr Anna Kluk-Staniewska

Medycyna estetyczna

Halina Rzepka

Halina Rzepka

Depilacja laserowa, modelowanie ciała

Marta Nodzak

Marta Nodzak

Zabiegi kosmetologiczne